четвер, 25 лютого 2021 р.

Конкурс Noosphere Space Art Challenge

 

Вже третій рік поспіль в Україні стартував конкурс Noosphere Space Art Challenge, який проходить за підтримки Громадської Організації «Асоціація Ноосфера».

         Цього року тематика конкурсу присвячена 30-й річниці Незалежності України. З 1991 року в космічній галузі нашої держави відбулося чимало визначних подій. Це і запуск 3-х українських супутників серії Січ, призначених для дистанційного зондування Землі, і політ Леоніда Костянтиновича Каденюка у космос.  

    Вихованці гуртка «Барвисті пальчики» Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок» під керівництвом Інни Гасанової долучилися до участі в конкурсі Noosphere Space Art Challenge.

         У роботах вихованців можна побачити образне розкриття теми Космосу: роздуми дітей про Всесвіт, незвичайну красу космічного простору, про єдність людини і Космосу, відповідальності за нашу Землю, власної причетності до Космосу. Адже «Космос» – в перекладі з грецької означає «краса», «гармонія». Людина є частиною Космосу, тому з народження в кожного з нас закладене почуття Прекрасного.

         Бажаємо усім учасникам конкурсу дитячого малюнку Noosphere Space Art Challenge, щоб він подарував їм творчий досвід, який стане для них новим етапом і відкриє яскраву і радісну сторінку життя.

 

Заняття «Горнися до природи – не матимеш в житті пригоди»(вихователь Передня О.А.)

 

Заняття «Горнися до природи – не матимеш в житті пригоди»

25 лютого 2021 року вихователь старшої групи «Калинка» Олена Передня провела з вихованцями групи відкрите  інтегроване заняття з пріоритетом пізнавального, екологічного розвитку на тему «Горнися до природи – не матимеш в житті пригоди».

Мета заняття полягає у розвитку креативного мислення, уяви, зв’язного мовлення старших дошкільників, вихованні  любові, бережного ставлення до природи, до її багатств, формуванні вміння доцільно використовувати природні надра, берегти воду, повітря, сонячну енергію; створенні екологічного порадника всім дошкільнятам закладу дошкільної освіти.

Заняття було цікавим, пізнавальним та повчальним для дітей. Різноманітні форми роботи допомогли вихователю зацікавити дітей, спонукали до творчої співпраці, висловлювання власних думок. Разом робили досліди, висновки, дискутували, знаходили правильний вихід із певної екологічної ситуації.

Виготовили «Екологічний порадник для дошкільнят», який буде представлений вихованцям інших груп як екологічна підказка. Діти отримали позитивні емоції від інноваційних форм роботи з ними.

















вівторок, 23 лютого 2021 р.

Для батьків

Розвиваємо потенціал, творчість "нетрадиційними" методами малювання

 

         Нетрадиційне малювання відіграє важливу роль в загальному розвитку здобувачів освіти. Але головним не є кінцевий результат – малюнок, а розвиток особистості:формування впевненості в своїх здібностях, цілеспрямованість діяльності.                                                                                                                       Нестандартні підходи до організації заняття викликають у дітей бажання малювати.                                                                                                                    Термін «нетрадиційний» має на увазі використання нових матеріалів, способів малювання. 




                                            

    Малювання – одне з найрадісніших і захоплюючих видів діяльності для дитини. «Нетрадиційне малювання» вчить дітей відсутності страху помилки. Адже малюнок досить легко виправити, щось стерти, щось добавити.                            Сама комфортна обстановка на занятті з психологом, під музичний супровід – налаштовує дітей на позитив, очікування успіху.                                                            При цьому розвивається фантазія, творча уява, мислення, допитливість, обдарованість, потенціал та інтуїція.

вівторок, 16 лютого 2021 р.

ПОЛОЖЕННЯ про внутрішню систему забезпечення якості освіти

 

Підсумки моніторингу досягнень дітей старшого дошкільного віку згідно Базового компоненту дошкільної освіти, освітньої програми «Впевнений старт» у закладі дошкільної освіти станом на 02.10.2020 р.

 

Довідка про стан методичного забезпечення освітньої лінії Базового компоненту дошкільної освіти «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі»

 

Довідка «Організація роботи та дотримання вимог з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі дошкільної освіти»

 

Довідка про вивчення стану адаптації дітей раннього та дошкільного віку до умов ЗДО

 

План роботи профспілкової організації Вертіївського ДНЗ "Колосок"

 

Розвиток старших дошкільників за програмою "Впевнений старт"

 

Ліплення жайворонків

 

Сигнали ЦО у мирний та воєнний час

 

Термічні опіки

 

Терористичний акт

 

Ураження електричним струмом

 

Хімічна небезпека

 

Транспортування потерпілого

 

ОБОВ’ЯЗКИ ДОРОСЛИХ ЩОДО БЕЗПЕКИ І ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ТА ВИХОВАННЯ У НИХ НАВИЧОК ПОВЕДІНКИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ

 

Правила поведінки при виникненні пожежі

 

Реанімаційні заходи

 

Рани

 

Переломи

 

Кровотечі

 

Вивихи

 

Аварії СДОР

 

Вибухи

 

Евакуація

 

Подорож у місто «Всеуміле»

 

Подорож у місто «Всеуміле»

10,11 лютого  2021 року у старшій групі «Калинка», вихователі Олена Передня та Валентина Салівон разом з вихованцями здійснили «подорож  у місто майстрів» з оригінальною назвою  «Всеуміле» яку придумали разом. Знайомилися з техніками виконання сучасних виробів з покидькового матеріалу, з паперу, картону.

Діти створювали власні творчі шедеври, з різного матеріалу (пластилін, картонні коробочки,  картон, кольоровий папір, серветки тощо), оздоблювали їх малюнками,  разом придумали способи презентації своїх творчих робіт.







 

неділя, 14 лютого 2021 р.

 

Історія свята Дня святого Валентина


День святого Валентина - найромантичніш
е свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата, чоловіки і жінки обмінюються валентинками- вітальними листівками у формі сердечок. Ця традиція  з'явилася дуже давно, ще в VII столітті. А ось як саме вона з'явилася?

У 269 році римський імператор Клавдій II заборонив своїм легіонерам одружуватися, щоб сім'я не відволікала їх від військових справ. Але знайшовся єдиний у всьому Римі християнський проповідник Валентин, який співчував закоханим і намагався їм допомогти. Він мирив  коханих, складав для них листи з зізнаннями у коханні, дарував квіти молодому подружжю і таємно вінчав легіонерів - всупереч закону імператора.

Клавдій II, дізнавшись про це, наказав схопити священика і кинути його у в'язницю. Але і там Валентин продовжував творити добрі справи. Він закохався в сліпу дочку свого ката і зцілив її. А сталося це так: перед стратою молодий священик написав дівчині прощальну записку з поясненням в любові, підписану: «Від Валентина». Отримавши цю звістку, дочка тюремника прозріла. Валентина стратили 14 лютого 269 року. З цих пір люди відзначають цей день як свято закоханих.

Через двісті років Валентина проголосили Святим покровителем всіх закоханих. А в пам'ять про лист, написаний Валентином своїй коханій, 14 лютого закохані дарують одне одному листівки - валентинки. Згідно традиції, їх не підписують, а почерк намагаються змінити: вважається, що чоловік повинен сам здогадатися, хто надіслав йому валентинку. Крім валентинок у цей день чоловіки дарують своїм коханим квіти, найчастіше червоні троянди.

 День святого Валентина люблять чоловіки і жінки, хлопчики і дівчатка. Це свято відзначають із задоволенням, хоча він не значиться в календарі серед офіційних свят.

В Україні День святого Валентина почали відзначати порівняно недавно - десь в кінці минулого століття. Причому в цей день всі вітають не тільки своїх коханих, але й друзів. Адже це прекрасний привід побажати друзям любові і щастя! До речі, у Фінляндії цей день святкується дійсно не тільки як День закоханих, але й як День друзів!

Майже у всіх країнах в День святого Валентина прийнято дарувати коханим подарунки і валентинки. А ще в цей день люблять влаштовувати весілля і вінчатися. Але потрібно відзначити, що День святого Валентина популярний все-таки не скрізь. Наприклад, в Саудівській Аравії це свято взагалі заборонено. В країні навіть існує спеціальна комісія, яка ретельно стежить за тим, щоб День закоханих ніхто не відзначав.

Зі святом

пʼятниця, 12 лютого 2021 р.

Цивільний захист



АВАРІЙНА КАРТКА ВЕРТІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЛОСОК» ПРИ ВИНИКНЕННІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОГО ХАРАКТЕРУ

 

АВАРІЙНА КАРТКА ВЕРТІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЛОСОК» ПРИ АВАРІЇ НА АЕС

 

АВАРІЙНА КАРТКА ВЕРТІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЛОСОК» ПРИ АВАРІЇ З ВИКИДОМ НХР

 

АВАРІЙНА КАРТКА ВЕРТІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЛОСОК» ПІД ЧАС ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ

 

ТЕМАТИКА для підготовки особового складу формування, охорони громадського порядку

 

ТЕМАТИКА для підготовки особового складу санітарного поста

 

ТЕМАТИКА для підготовки особового складу ланки пожежогасіння

 

ТЕМАТИКА з підготовки особового складу формувань ЦЗ

 

ПЕРЕЛІК навчальних груп і керівників занять з цивільного захисту на 2021рік

 

ПЛАН ПРИВЕДЕННЯ В ГОТОВНІСТЬ ЛАНКИ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

 

ПЛАН ПРИВЕДЕННЯ В ГОТОВНІСТЬ САНІТАРНОГО ПОСТА

 

ПЛАН ПРИВЕДЕННЯ В ГОТОВНІСТЬ ЛАНКИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ЛАНКИ ПОЖЕЖОГАСІННЯ

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ ПОМІЧНИКА НАЧАЛЬНИКА ЦЗ З МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ ПОМІЧНИКА НАЧАЛЬНИКА ГРУПИ КЕРІВНИЦТВА ЦЗ ЗДО З ЕВАКУАЦІЇ

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ НАЧАЛЬНИКА ГРУПИ КЕРІВНИЦТВА ЦЗ ВЕРТІЇВСЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

Оперативні телефони для оповіщення

 

Журнал обліку занять (зразок)

 

СХЕМА ТЕРМІНОВОЇ ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ І ПЕРСОНАЛУ З ПРИМІЩЕННЯ No2 (групи раннього та молодшого дошкільного віку) Вертіївського ДНЗ «Колосок»

 

СХЕМА ТЕРМІНОВОЇ ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ І ПЕРСОНАЛУ З ПРИМІЩЕННЯ No1 (дошкільні групи) Вертіївського ДНЗ «Колосок»

 

СХЕМА ОПОВІЩЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ ВЕРТІЇВСЬКОГО ДНЗ «КОЛОСОК» ПРИ ВИНИКНЕННІ НС

С Х Е М А ОРГАНІЗАЦІЇ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВЕРТІЇВСЬКОГО ДНЗ «КОЛОСОК»

 

ШТАТНО–ПОСАДОВИЙ СПИСОК особового складу невоєнізованих формувань Вертіївського ДНЗ «Колосок»

 

ШТАТНО-ПОСАДОВИЙ СПИСОК особового складу невоєнізованих формувань Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок»

 

Особистий план дій командира ланки санітарного поста (Завдання,функціональні обов’язки,схема оповіщення санітарного поста,план з приведення у готовність санітарного поста,

 

Функціональні обов’язки начальника цивільного захисту

 

Схема оповіщення та збору особового складу невоєнізованих формувань Вертіївського дошкільного навчального закладу «Колосок»

 

В И Т Я Г З Н А К А З У Про створення комісії з надзвичайних ситуацій в закладі дошкільної освіти

 

Положення про комісію з надзвичайних ситуацій закладу дошкільної освіти


ПЛАН РЕАГУВАННЯ НА НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ

 

ПЛАН ЕВАКУАЦІЇ ВЕРТІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОЛОСОК» у разі виникнення НС техногенного та природного порядку

 

В И Т Я Г З Н А К А З У Про результати роботи з цивільного захисту за 2020 рік та завдання на 2021 рік

 

Вертіївський дошкільний навчальний заклад «Колосок»

 Вертіївської сільської ради 

Ніжинського району Чернігівської області

 

В И Т Я Г  З  Н А К А З У

 

30.12.2020 року                            с. Вертіївка                                                     №217

 

Про результати роботи з цивільного захисту
за 2020 рік та завдання на 2021 рік

 

Підготовка у сфері цивільного захисту (далі – ЦЗ) у 2020 році здійснювалася відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про Цивільну оборону України», постанов Кабінету Міністрів України з питань надзвичайних ситуацій та Цивільного захисту населення та інших нормативно-правових актів з питань освіти та ЦЗ, була спрямована на забезпечення готовності працівників до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, можливих терористичних проявів.

       У 2020 році в закладі дошкільної освіти було проведено роботу щодо підвищення ефективності функціонування та посилення надійності ЦЗ закладу, зниження негативних наслідків надзвичайних ситуацій.

Систематично проводилася робота щодо удосконалення об’єктових систем зв’язку і оповіщення, інформування особового складу щодо характеру надзвичайної ситуації на території розташування закладу дошкільної освіти.

Протягом  року проводилася робота щодо розвитку й удосконалення ЦЗ об’єкту. Оформлено папки робочих документів для кожного формування.

         Головне завдання підготовки у сфері ЦЗ закладу дошкільної освіти в 2020 році здебільшого виконані.

         Основні зусилля у розв’язанні питань ЦЗ спрямоване на організацію навчання вихованців правил поведінки та основних способів захисту від наслідків надзвичайних ситуацій, прийомів надання першої допомоги тощо.

           З дітьми постійно проводили роботу з безпеки життєдіяльності у формі занять, бесід, ігор та розваг.

  Згідно наказу по закладу від 16.10.2020 №179 «Про проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» з 19 по 23 жовтня 2020 року проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності безпеки дитини з об’єктовим тренуванням та евакуацією в умовах надзвичайної ситуації, до якого був залучений весь колектив закладу. Проводяться Дні ЦЗ.

         Матеріально-технічне забезпечення формувань  закладу дошкільної освіти – недостатнє, працівники не забезпечені засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри тощо. Також слід уважати недостатнім забезпечення закладу методичними посібниками, відеоматеріалами, здебільшого заняття з особовим складом невоєнізованих формувань та постійним складом дошкільного закладу проводять за конспектами лекцій, прослуханих під час курсової перепідготовки та за матеріалами Інструкції з організації охорони життя і здоров’я дітей у дошкільних навчальних закладах. Потребують розв’язання питання щодо оновлення та поповнення матеріально-технічної бази; забезпечення невоєнізованих формувань ЦЗ об’єктів та постійного складу працівників засобами індивідуального захисту, забезпечення засобами колективного захисту на місці постійної дислокації.

          В закладі створений пожежний щит, який планується поповнити засобами первинного реагування.

         В 2020 році були перезаряджені порошкові вогнегасники у кількості 7 шт. та ведеться щомісячний огляд їх на цілісність, справність тощо. При вході до навчального закладу розміщений план евакуації, де помічені  телефони реактивного реагування.

Посадові особи закладу пройшли навчання та перевірку знань у сфері цивільного захисту та з питань пожежної безпеки та отримали посвідчення, а саме:

-         директор ЗДО Проценко Я.С. – 05.10. – 07.10.2020 р.;

-         вихователь-методист Андрушко А.М. – 11.02. – 13.02.2019 р.;

-         завідувач господарства Воротчяенко Л.П. – 22.05. – 23.05.2017 р.

         У закладі створений стенд цивільного захисту, де працівники ознайомлюються з нормативно-правовими документами, наказами  про роботу ЦЗ в закладі дошкільної освіти.

          Директором закладу Проценко Я.С. розроблений штатно-посадовий список особового складу невоєнізованих формувань Вертіївського ДНЗ «Колосок».

            Разом з тим, при наявності позитивних результатів роботи мають місце і недоліки щодо організації і ведення ЦЗ в закладі дошкільної освіти. Наявні захисні споруди в закладі є пристосованими та не відповідають вимогам нормативних документів. Не в повному обсязі розроблено документацію з питань організації та ведення цивільного захисту, вона потребує перегляду. Інформаційно-довідкові стенди потребують доопрацювання з урахуванням місцевих умов. Формально проводиться навчання з питань ЦЗ постійного складу закладу дошкільної освіти. У зв’язку з недостатнім фінансуванням заклад дошкільної освіти не обладнаний автоматичною пожежною сигналізацією.

З метою удосконалення системи підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, створення умов безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Схвалити роботу з ЦЗ за 2020 рік.

2. За роботу під час проведення заходів з ЦЗ та за підсумками перевірок стану ЦЗ в закладі дошкільної освіти за  2020 рік оголосити подяку

– Воротченко Л.П. – завідувчу господарства (начальнику штабу ЦЗ);

-                       Андрушко А.М., вихователю-методисту (заступнику начальника штабу ЦЗ);

-                       Даценко В.В. – сестрі медичній (начальнику поста медичної ланки ЦЗ);

3. З метою закріпити та розвивати досягнуті позитивні результати підготовки вихованців та працівників закладу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій виокремлюємо такі головні завдання закладу дошкільної освіти на 2021 рік:

-                       організацію захисту дітей та працівників закладу дошкільної освіти від надзвичайних ситуацій;

-                       своєчасну підготовку керівного складу та формувань ЦЗ до дій у надзвичайних ситуаціях;

-                       практичне освоєння особовим складом формувань ЦЗ своїх обов’язків у разі виникнення надзвичайних ситуацій, подальше підвищення згуртованості та дієздатності формувань ЦЗ;

-       навчально-виховну роботу з дітьми закладу дошкільної освіти з питань охорони життя і здоров’я дітей, норм поведінки у надзвичайних ситуаціях здійснювати через різні види діяльності дітей: навчальну, трудову, ігрову, художню тощо;

-       проходити інструктажі та дотримуватися розроблених інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності на робочих місцях.

4. Основні зусилля зосередити на:

-                       своєчасному виявленні умов для виникнення надзвичайної ситуації і негайному їх усуненні;

-                       своєчасному плануванні заходів і дій сил ЦЗ в разі виникнення надзвичайної ситуації;

-                       удосконаленні системи оповіщення й інформування працівників і вихованців про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

5. Начальнику штабу цивільного захисту Воротченко Л.П.:

-                       уточнити списки особового складу органів управління, служб і формувань ЦЗ закладу дошкільної освіти.

До 04.01.2021 р.

                         розробити та затвердити Плани основних заходів ЦЗ на рік відповідно до своїх повноважень, особливостей освітнього процесу.

До 04.01.2021 р.

-                       розробити розклад занять за тематикою Типової програми для навчальних груп постійного складу та формувань цивільного захисту.

До 04.01.2021 р.

-                       розробити план підготовки Тижня безпеки дитини в закладі дошкільної освіти та об’єктових тренувань.

Двічі на рік

6. Контроль за виконанням наказу покласти на начальника штабу ЦЗ закладу дошкільної освіти.

 

Директор                                                                                               Я.ПРОЦЕНКО

 

Особистий план дій командира ланки пожежогасіння(Завдання,функціональні обов’язки командира ланки пожежогасіння,штатно-посадовий список,схема оповіщення

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Вертіївського

ДНЗ «Колосок»

________  ­­­      Я.С. Проценко

       (Підпис)                            (ПІБ)

Наказ №18 від 19 січня 2021 року

 

Особистий план дій

командира ланки пожежогасіння

 

Завдання

ланки пожежогасіння

 

Протипожежні формування призначені для ведення пожежної розвідки, спасіння людей в зоні пожежі, локалізації і гасіння пожеж на маршрутах руху і при проведенні аварійно-рятувальних робіт.

Ланка пожежогасіння контролює проведення невідкладних профілактичних заходів на об’єкті, у прилеглих до нього забудовах, на маршрутах руху і в районах розташування, організовує і проводить підготовку працівників до роботи щодо запобігання і гасіння можливих пожеж.

 

Обов’язки особового складу ланки пожежогасіння.

1. Знати завдання свого формування.

2. Знати і точно виконувати свої обов’язки за займаною посадою.

3. Своєчасно і точно виконувати накази і розпорядження командира.

4. Утримувати в справності і постійній готовності до застосування закріплене майно і засоби індивідуального захисту.

5. Підтримувати порядок, дисципліну, вживати усіх заходів  по рятуванню людей.

6. Бути сміливим, ініціативним, завжди готовим надати допомогу командиру і товаришам.

7. Знати і суворо дотримуватися заходів безпеки при роботах.

8. При ураженні радіоактивними, отруйними речовинами і бактеріальними засобами вжити необхідних заходів самодопомоги, доповісти про те, що трапилося, своєму безпосередньому командиру і продовжити виконання завдання.

 

 

Командир ланки                                            ________  ­­­                                С.В. Желада

                                                                                 (Підпис)                                                  (ПІБ)

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Вертіївського

ДНЗ «Колосок»

________  ­­­      Я.С. Проценко

       (Підпис)                            (ПІБ)

Наказ №18 від 19 січня 2021 року

 

Функціональні обов’язки

командира ланки пожежогасіння

 

1. Командир ланки пожежогасіння несе особисту відповідальність за підготовку і дисципліну особового складу, підтримку постійної готовності формування, своєчасне виконання завдань, а також за збереження майна. Командир ланки пожежогасіння є прямим начальником усього особового складу ланки пожежогасіння.

Командир повинен всебічно знати стан ланки пожежогасіння, забезпеченість матеріальними засобами і вживати усі заходи до підвищення його готовності.

2. Командир ланки  пожежогасіння ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ:

- знати склад ланки пожежогасіння, завдання і можливості, порядок укомплектування особовим складом, усіма видами майна;

- знати рівень підготовки, моральні і ділові якості підлеглих;

- постійно удосконалювати особисту підготовку з цивільної оборони, організовувати і проводити   заняття  з особовим складом ланки пожежогасіння за загальною і  спеціальною підготовкою;

- підтримувати постійну готовність особового складу і  високу  злагодженість формування для виконання завдань;

- уміло керувати роботою ланки пожежогасіння, постійно підтримувати взаємодію з іншими формуваннями;

- рішуче і енергійно добиватися виконання  поставлених завдань, проявляти ініціативу і у випадку  необхідності самостійно приймати рішення у відповідності з обстановкою, не чекаючи вказівок старших начальників;

- здійснювати контроль за правильним використанням, утриманням і зберіганням майна;

- зустрічати пожежні підрозділи та доповідати їм про виконані роботи;

  турбуватися про забезпечення особового складу ланки  пожежогасіння  засобами захисту, слідкувати за дотриманням заходів безпеки при проведенні робіт, а  також своєчасно вживати заходи захисту від дій радіоактивних і хімічних отруйних речовин;

- мати відомості про списочний склад, а також про матеріальні засоби;

- організувати матеріальне і технічне забезпечення ланки пожежогасіння;

- всебічно заохочувати сміливі, розумні і ініціативні дії підлеглих.

3. Командир ланки пожежогасіння ПОВИНЕН ЗНАТИ:

- наявність вододжерел, можливості їхнього використання і шляхи під’їзду до них;

- порядок виведення людей із зони пожежі;

- наявність у зоні пожежі апаратури, що знаходиться під  високим тиском ;

- наявність і стан засобів пожежогасіння, які є на об’єкті, загальну потребу у протипожежних силах і засобах для виконання завдань.

 

Командир ланки                                            ________  ­­­                                С.В. Желада

                                                                                 (Підпис)                                                  (ПІБ)

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Вертіївського

ДНЗ «Колосок»

________  ­­­      Я.С. Проценко

       (Підпис)                            (ПІБ)

Наказ №18 від 19 січня 2021 року

 

 

 

Штатно-посадовий список

ланки пожежогасіння

 

з/п

Найменування           штатних посад з ЦО

Прізвище,

ім’я, по батькові

Домашня адреса,

телефон

Ким і де

працює

1.

Командир ланки

Желада С.В.

с. Вертіївка вул. Вокзальна, №9

0933064251

пом. вихователя

2.

Пожежний

 

 

Момот М.С.

 

 

с. Вертіївка

вул. Польва, № 3а,

кв. 1

0675814602

робітник з комплексного обслуговування та ремонту будинків

3.

Пожежний

Андрушко С.І.

 

с. Вертіївка вул. Лесі Українки, №80

0682360977

пом. вихователя

 

 

Командир ланки                                            ________  ­­­                                С.В. Желада

                                                                                 (Підпис)                                                  (ПІБ)

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Вертіївського

ДНЗ «Колосок»

________  ­­­      Я.С. Проценко

       (Підпис)                            (ПІБ)

Наказ №18 від 19 січня 2021 року

 

Схема

оповіщення ланки пожежогасіння

(у неробочий час)

 

 

Командир ланки -

Желада Світлана Володимирівна

(ПІБ)

вул. Вокзальна, б.9

тел. 0933064251

 

Пожежний

Момот Михайло Сергійович

(ПІБ)

с. Вертіївка

вул. Польва, № 3а,

кв. 1

тел. 0675814602

 

Пожежний

Андрушко Світлана Іванівна

(ПІБ)

с. Вертіївка

вул. Лесі Українки, №80

0682360977

 

 

 

 

 

 







Командир ланки                                            ________  ­­­                                С.В. Желада

                                                                                 (Підпис)                                                  (ПІБ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Вертіївського

ДНЗ «Колосок»

________  ­­­      Я.С. Проценко

       (Підпис)                            (ПІБ)

Наказ №18 від 19 січня 2021 року

 

План

приведення у готовність ланки пожежогасіння

1. Строки приведення в готовність:

- у робочий час     - 1 год. 30 хв.;

- у неробочий час  - 5 год.

2. Ланка пожежогасіння  створена у кількісному   складі:

- командир ланки      - 1;

- пожежний               - 2;

3. Графік основних заходів щодо приведення в готовність ланки пожежогасіння.

 

з/п

Проведення

заходів

Час проведення заходів

Робочий, хв.

Неробочий, год.

«Ч»

10

20

30

40

50

60

70

80

«Ч»

1.

Оповіщення командира ланки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

Отримання  завдання командиром невоєнізованого формування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

Оповіщення і збір особового складу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Перевірка наявності особового складу. Доукомплектування формування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Постановка завдання особовому складу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

Отримання табельного майна і ЗІЗ особовим складом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Перевірка і підготовка табельного майна і  ЗІЗ;  підгонка обмундирування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

Перевірка готовності

формування до виконання завдань

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

Доповідь про готовність

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.  Місце   збору  особового складу  ланки – приміщення закладу

5. Орієнтовні можливості  ланки пожежогасіння – локалізація окремих осередків займання (спалахів пожежі) на об’єкті.

6. Оснащення ланки пожежогасіння  відповідно до норм табелізації.

7. Отримання табельного майна  ЦЗ здійснюється зі складу ЦЗ,  розташованого  в приміщенні закладу та на пожежному щиту в строки:

- у робочий час      - «Ч» +  1 год. 05 хв.;

- у неробочий час  - «Ч» +  4 год. 45 хв.

8. Організація оповіщення згідно зі «Схемою оповіщення».

9. Організація зв’язку:

- при веденні робіт на території закладу зв’язок з ПУ здійснюється посильними.

10. Медична допомога:

- перша медична допомога надається медпрацівником закладу

 

Командир ланки                                            ________  ­­­                                С.В. Желада

                                                                                 (Підпис)                                                  (ПІБ)